SSD Cloud Server

%100 SSD Sunucuya Sahip Olun!

Bulut sunucunuz da oluşabilecek sorunları gidermek ve kesintisiz hizmet sağlamak için uzman ekibimiz her zaman yanınızda.

 Tek Tıkla Kurulum
  Ücretsiz Yedekleme
 Güçlü Altyapı

Vds Mikro
86 ,07 /ay
 • 2 vCPU
 • 2 GB RAM
 • 20 GB SSD
 • 1000 GB Bandwith
 • 1 Adet Adresi
Önerilen
Vds Gümüş
150 ,42 /ay
 • 3 vCPU
 • 4 GB RAM
 • 40 GB SSD
 • 2000 GB Bandwith
 • 1 Adet Adresi
Vds Altın
321 ,02 /ay
 • 4 vCPU
 • 8 GB RAM
 • 80 GB SSD
 • 3000 GB Bandwith
 • 1 Adet Adresi
Vds Karbon
461 ,43 /ay
 • 4 vCPU
 • 12 GB RAM
 • 140 GB SSD
 • 4000 GB Bandwith
 • 1 Adet Adresi

Doğru Sunucuya Birlikte Karar Verelim Numaranızı bırakın Uzman Destek Ekibimiz ihtiyacınız olan sunucuya karar vermeniz için sizi arasın.VDS Altyapımız DELL PowerEdge R740 Sunuculardan oluşmaktandır.Vds Sunucu

Türkiye lokasyonlu tamamen SSD performansı ile çalışan Cloud SSD Sunucu çözümlerimiz


 Otomatik Kurulum

Sunucunuz siparişinizi verdikten sonra dakikalar içinde hazır olur ve kullanıma başlarsınız.


 Yüksek Hızlı İnternet Erişimi

Cloud Sunucularda 100 Mb/s bağlantı hızı ile erişim yapmaktadır. Cloud sunucu sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içinden ve yurt dışında en hızlı internet erişime sahip olur.


 Tam Yedekli Storage

Sunucularımızın verileri aktif-pasif yedekleme mekanizmasına sahip %100 Kurumsal SSD SAN depolama altyapısında yüksek performanslı SSD Disklerde barındırılmaktadır.


 Yüksek performanslı Donanımlar

Cloud altyapımızdaki tüm sunucu müşterilerimizin en yüksek performansı alabilmesi için, depolama ve ağ donanımlarından oluşmaktadır.


 Limitsiz 24/7 Destek

Yardıma ihtiyacın olduğu anda, canlı destek, ticket veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular
Virtual Dedicated Server yani VDS fiziksel sunucular üzerinde sanallaştırma teknolojisi kullanılarak çalışan sistemidir. Ana sunucudan atanan RAM, CPU ve disk gibi kaynaklar gerçek sınırlar kullanılabilir. Bir kullanıcıya atanan kaynaklar, sunucu üzerindeki fiziksel kaynaklar üzerinden de ayrılır. Böylece size atanmış olan kaynaklar başka bir kullanıcı tarafından kullanılamaz. Örneğin sunucunuzu 8 GB ram ile yapılandırdığınızda, sisteminiz kullanmadığında bile 8 GB RAM tamamen size atanır ve sistemden düşer.
VDS Server, sanallaştırma teknolojisini kullanarak yapılandırıldığı için yönetimi ve kaynak değişikliği oldukça hızlı ve kolaydır. VDS sunucularda fiziksel sunucuların getirdiği ekstra elektrik maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazsınız. Donanım artırımı ve değişimi için fiziksel sunucular oldukça zahmetlidir, ancak VDS server hizmetinde bu işlemler çok basittir. Ayrıca VDS server sizin tarafınızdan yapılandırıldığı için dilediğiniz gibi konfigüre edebilirsiniz.
VDS server siparişinizi verdikten sonra sunucunuz kullanıma hazır olur. Panelden daha önce kuruluma hazır paketleri dakikalar içerisinde kurabilirsiniz.
Talep ettiğiniz zaman VDS server hizmetinizin özelliklerini değiştirebilirsiniz. VDS server hizmetinde bazı sitelerinizin ziyaretçileri oldukça arttı. Sunucunuz yavaşlamaya başladığında ram, işlemci, disk gibi özelliklerinizi arttırabilmekteyiz. Örneğin sitenize kısa süre bir trafik beklediğinizde destek ekibimiz ile iletişime geçerek CPU ve Ram kaynağını anında artırabilirsiniz.
Öncelikle kivihost.com web sitemizde bulunan VDS server sayfamıza giriş yapın. İtiyacınıza en uygun paketimizin sipariş ver butonuna tıklayınız, sonra ödeme sayfasına giderek VDS server hizmetinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra hizmetiniz aktif olacaktır, panelden kuruluma hazır VDS sunucunuzu dilediğiniz işletim sistemi ile kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.
VDS server hizmetleri dahil olmak üzere bütün web hosting, bayi hosting, SEO hosting, Wordpress hosting ürünlerimizin tümünde Enterpirise SSD disk kullanıyoruz.
VDS server hizmetinin, web hosting paketlerine göre birçok avantajı vardır VDS sunucuda web siteniz için istediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz. Web hosting paketlerinde sunucu üzerinde herhangi bir olumsuzluk sizi de etkileyebilir fakat VDS server hizmeti sadece size özel bir alandır ve sizin siteniz dışında herhangi bir site kaynağınızı kullanamaz. Ayrıca web hosting paketlerinde güvenlik ve performans nedeniyle kısıtlanan bazı özellikleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
Evet. Tüm VDS sunucular günlük yedeklenir, Ayda 1 defa yedekten geri yükleme hizmetiniz ücretsiz veriyoruz.
Satın aldığınız VDS server için 1 adet özel IP tahsis edilmektedir ve özel IP ücreti VDS server fiyatına dahildir. İhtiyaç halinde özel IP satın almak istemeniz durumunda Destek ekibimizle iletişime geçerek özel IP siparişi oluşturma konusunda yardım isteyebilirsiniz.
VDS server hizmetinizin kaynaklarını ne zaman isterseniz yükseltebilirsiniz. Kaynak yükseltmesi için sipariş oluşturma konusunda satış ekibimizden yardım alabilirsiniz.

%100 SSD Hosting Peketlerimiz ile

Sınırsız SSD hosting paketlerimiz, web siteniz için en iyi sayfa açılış hızını sağlayacak. Mekanik disklere göre daha hızlı veri transferi sunan SSD diskler ile web sitenizin hızı artacaktır. Hızlı sayfa açılışı ile Google arama sonuçlarında web sitenizin yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Günlük
Yedekleme
99,88
Uptime
Anında
Aktivasyon
Neden Kivihost?Kivihost olarak, web uygulamalarınızı sorunsuz çalıştıracağınız
kesintisiz ve güvenli hosting hizmeti sağlamaktayız.

15 Gün Koşulsuz İade

Hizmetlerimizden memnun kalmazsanız, 15 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

Ücretsiz Domain

Yıllık Web Hosting alımınızda ücretisiz alan adı kaydınızı yapıyoruz.

Ücretsiz SSL

Tüm hosting paketlerimizde ücretsiz SSL avantajından yararlanabilirsiniz.

7/24 Ticket Desteği

Profesyonel ekibimiz, ihtiyaçlarınız olan her anda size destek olmak için hazır.

Ücretsiz Site Taşıma

Yeni hosting alan tüm müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyoruz.

Yedekli Sunucular

Sunucularımız cloud teknolojisi ile yedeklidir. Bu yedeklik ile kesintisiz hizmet vermektedir.
+200’den Fazla Tema Seçeneği ile

Web Sitenizi Dakikalar İçinde Yayına Alın

Aylık 5,18 Başlayan Fiyatlar Hemen Başla

Otomatik yazılım kur ile, Yüzlerce yazılımı hemen kur!
1
Uygulama Seç
2
Uygulamayı Kur
3
Kullanmaya Başla!

Tüm web hosting paketlerimiz, web sitenizi geliştirmek için otomatik kurulum servisleri ile gelir. WordPress, Joomla, Magento, Drupal, Opencart ve Prestashop gibi en popüler web barındırma uygulamaları arasından dilediğiniz kurabilirsiniz. Tüm otomatik kurulum servisleri ücretsiz eklentilerdir, hızlı ve kolayca yüklenebilir.